Dolu Hasarı Onarımı

Dolu Hasarı Onarımı, dolu yağışı sebebiyle araçların kaporta aksamlarında meydana gelen hasarlarda “Boyasız Düzeltme Tekniği” ile aracın değerini koruma odaklı, profesyonel bir onarım çözümüdür.

Boyasız Düzeltme Tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz.

Dolu yağışı sonucu araçların kaporta aksamlarında meydana gelen kaporta göçükleri işinde uzman ekip ve özel aletlerle aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltilerek eski haline getirilmektedir. Boyasız Düzeltme Tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden tatminkâr bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki sacın uzamamış, boyanın zarar görmemiş ve hasarlı panelin daha önce boyanmamış olması gerekir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılıp dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilmektedir.

Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan (kapı direkleri, avangart) gibi parçalarda onarım işlemi yine bu işe özel olarak tasarlanmış olan çektirme aletleri ile boyaya zarar vermeden yapılmaktadır.
“5 cm çapa kadar” şeklinde belirtilen ölçü limiti, anlaşmalı sigorta şirketine göre değişkenlik gösterebilir.

BURAYA DİKKAT..!

Boyasız Düzeltme İşlemi öncesinde, sosyal medyada kullanılan “vakumlama” “sıcak su ile düzeltme” “arkadan itme” gibi bilinçsiz yöntemlerle denemeler yapılması, düzeltme başarısını negatif yönde etkilemektedir.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi (@minionarimekibi)’in paylaştığı bir gönderi

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi (@minionarimekibi)’in paylaştığı bir gönderi

İletişim

mini onarım ekibi

Copyright © 2008 Birden Grup. Tüm hakları saklıdır.